La Petite Bande - Concerts
SIGISWALD KUIJKEN
Concerts
Sun 17 Jan '21
Les Kuijken et les Hantaï se joignent
(Couperin, Marais, Bach...)
Salle Cortot, Paris
Read more
Fri 05 Mar '21
J.Haydn : 'Die Letzte 7 Worte’ + symphonie nr 99
orkest-versie
Den Haag, Nederland
Read more
Sat 06 Mar '21
J.Haydn : 'Die Letzte 7 Worte’ + symphonie nr 99
orkest-versie
Amsterdam, Nederland
Read more
Sun 07 Mar '21
J.Haydn : 'Die Letzte 7 Worte’ + symphonie nr 99
orkest-versie
Nederland
Read more
Fri 19 Mar '21
J.S.Bach Mattheuspassion
Tel Aviv, Israël
Read more
Sat 20 Mar '21
J.S.Bach Mattheuspassion
Halfa, Israël
Read more
Sun 21 Mar '21
J.S.Bach Mattheuspassion- Jerusalem Baroque Orchestra. olv S. Kuijken
Jerusalem, Israël
Read more
Fri 26 Mar '21
J.Haydn : Laatste 7 woorden
strijkkwartet-versie
Zulte
Read more
Sat 27 Mar '21
J.Haydn : Laatste 7 woorden
strijkkwartet-versie
Pecq
Read more
Sun 28 Mar '21
J.Haydn : Laatste 7 woorden
strijkkwartet-versie
Nexus -Festival in regio Harelbeke
Read more
Sat 16 Oct '21
J.A.Hasse 'La serva scaltra'
opera buffa
Spa
Read more
Sun 17 Jan '21
Les Kuijken et les Hantaï se joignent
(Couperin, Marais, Bach...)
Salle Cortot, Paris
Sunday 17 January 2021
20:30



Program:

Venue:
Salle Cortot, Paris
Organizer:
Tickets:
Fri 05 Mar '21
J.Haydn : 'Die Letzte 7 Worte’ + symphonie nr 99
orkest-versie
Den Haag, Nederland
Friday 05 March 2021
Sigiswald Kuijken dirigeert het Orkest van de Achttiende Eeuw, in samenwerking met de directie en studenten van het Koninklijk Conservatorium van Den Haag (NL )

Program:

Venue:
Den Haag, Nederland
Organizer:
Tickets:
Sat 06 Mar '21
J.Haydn : 'Die Letzte 7 Worte’ + symphonie nr 99
orkest-versie
Amsterdam, Nederland
Saturday 06 March 2021
Sigiswald Kuijken dirigeert het Orkest van de Achttiende Eeuw, in samenwerking met de directie en studenten van het Koninklijk Conservatorium van Den Haag (NL)

Program:

Venue:
Amsterdam, Nederland
Organizer:
Tickets:
Sun 07 Mar '21
J.Haydn : 'Die Letzte 7 Worte’ + symphonie nr 99
orkest-versie
Nederland
Sunday 07 March 2021
Sigiswald Kuijken  dirigeert het Orkest van de Achttiende Eeuw, in samenwerking met de directie en studenten van het Koninklijk Conservatorium van Den Haag (NL)

Program:

Venue:
Nederland
Organizer:
Tickets:
Fri 19 Mar '21
J.S.Bach Mattheuspassion
Tel Aviv, Israël
Friday 19 March 2021
Jerusalem Baroque orchestra  & soloists, olv Sigiswald Kuijken 

Program:

Venue:
Tel Aviv, Israël
Organizer:
Tickets:
Sat 20 Mar '21
J.S.Bach Mattheuspassion
Halfa, Israël
Saturday 20 March 2021
Jerusalem Baroque orchestra  & soloists,  olv Sigiswald Kuijken

Program:

Venue:
Halfa, Israël
Organizer:
Tickets:
Sun 21 Mar '21
J.S.Bach Mattheuspassion- Jerusalem Baroque Orchestra. olv S. Kuijken
Jerusalem, Israël
Sunday 21 March 2021


Program:

Venue:
Jerusalem, Israël
Organizer:
Tickets:
Fri 26 Mar '21
J.Haydn : Laatste 7 woorden
strijkkwartet-versie
Zulte
Friday 26 March 2021
Het Kuijken Strijkkwartet

Program:

Venue:
Zulte
Organizer:
Tickets:
Sat 27 Mar '21
J.Haydn : Laatste 7 woorden
strijkkwartet-versie
Pecq
Saturday 27 March 2021
Het Kuijken Strijkkwartet

Program:

Venue:
Pecq
Organizer:
Tickets:
Sun 28 Mar '21
J.Haydn : Laatste 7 woorden
strijkkwartet-versie
Nexus -Festival in regio Harelbeke
Sunday 28 March 2021
Het Kuijken Strijkkwartet

Program:

Venue:
Nexus -Festival in regio Harelbeke
Organizer:
Tickets:
Sat 16 Oct '21
J.A.Hasse 'La serva scaltra'
opera buffa
Spa
Saturday 16 October 2021
La Petite Bande olv Sigiswald Kuijken - mise en scène Marie Kuijken

Program:

Venue:
Spa
Organizer:
Tickets:
Your browser is out of date.

Update your browser, or use Google Chrome for a better user experience.